Modulator IP-analogic SFT6400A cu 4 intrări GE, PAL B/G NTSC, 64 în 1
Număr model:  SFT6400A
Marca:Softel
MOQ:1
gou  Suportă decodificarea BISS
gou  Suportă inserarea OSD (logo și legendă)
Detalii produs
Parametri tehnici
Caracteristici cheie
Software de management
Descărcare
01
Descriere produs
1. INTRODUCERE
2. CARACTERISTICI
-Șasiu 2U, densitate mare pentru a reduce costurile de transport
-Suportă inserarea OSD (logo și legendă) pentru fiecare canal, operare ușoară
-Suport CC/Subtitrare/Teletext
-Suport pentru decodificarea BISS (în curs de dezvoltare)
-Suportă modificarea informațiilor despre program, selectarea mai multor fișiere audio
-4 porturi GE (maxim 64 intrări IP prin MPTS/SPTS), Max 840Mbps pentru fiecare intrare GE
-64 de purtători adiacenți sau neadiacenți la ieșire, la fiecare 32 de purtători în raza de 400MHz
-Suport pentru administrarea rețelei bazate pe web
Modulator IP-analogic SFT6400A cu 4 intrări GE, 64 în 1
Intrare Interfață/viteză 4 porturi GE (maxim 64 intrări IP)Maxim 840 Mbps pentru fiecare intrare GE
Flux UDP, UDP / RTP, 1-7 pachete (SPTS/MPTS)
Protocolul de transport UDP/RTP, unicast și multicast, IGMP V2/V3
Lungimea pachetului 188 / 204 octeți
Audio MPEG-1/2 Stratul 1/2, (HE-)AAC, AC3
Date CC, Teletext, Subtitrări, Subtitrări DVB
MPEG2:
1080 la 60I, 1080 la 50I, 720 la 60P, 720 la 50P, 576 la 50I, 480 la 60I
Raport de aspect 4:3
ModulareParametri Număr de canale Până la 64 de ieșiri de purtători adiacenți sau neadiacenți
Conectori 75Ω, mufă F
Interval de frecvență 43,25 – 951,252 MHz
Lățime de bandă de ieșire 400MHz (fiecare 32 de purtătoare)
Nivel de ieșire -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Pierdere de returnare ≥ 14dB
Distanță de frecvență parazită ≥ 60dB
Precizia purtătorului rezidual 1%
Standard TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC Multimedia, SECAM
Raportul semnal-zgomot video ≥ 60dB
Interfață de rețea Management 1 x Ethernet 100 Base-T (RJ 45)
Date 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Alţii Rezoluție de ieșire a imaginii 480i/576i
OSD Siglă: JPG, BMP, PNG
Legendă: suportă mai multe limbi, direcție de derulare și viteză personalizate
Reglarea volumului de ieșire 0 – 100%
General Demisie 483 mm × 330 mm × 88 mm (l x l x Î)
Temperatură 0~45℃ (funcționare), -20~80℃ (depozitare)
Alimentare electrică CA 100V ± 10%, 50/60Hzsau CA 220V±10%, 50/60Hz